نو بخر ولی ارزان بخر

نمایش: 59
(1 رای)

محصولات جعبه باز یا Open Box

محصولات جعبه باز یا Open Box به معنی کارکرده یا دست دوم نمی باشند بلکه فقط جعبه این محصولات به علل مختلفی که در ذیل به آنها اشاره می شود ، باز گردیده است :

1 - دستگاه هایی که در گمرکات کشور به جهت بازدید محتویات ، توسط کارشناسان گمرکی باز گردیده اند.

2 - دستگاه هایی که در بدو واردات جهت نمونه ی تست ، تحویل اداره استاندارد شده است.

9 - دستگاه هایی که در ویترین فروشگاه جهت بازدید عموم می باشند.

4 - دستگاه هایی که به علت داشتن ایراد کوچک ابتدایی از قبیل : خط و خش جزئی یا پاره بودن کارتن در لیست جعبه بازه ها یا همان Open Box قرار میگیرند.

5 - دستگاه هایی که دارای ایراد اولیه در زمان راه اندازی بوده و توسط واحد تعمیرات بعد از تعویض قطعه به فروش میرسند.

ورود به صفحه محصولات جعبه باز 

چرا محصولات جعبه‌ باز ارزان‌ ترند؟

سیف کالا محصولاتی را که دچار مشکلاتی مثل خط و خش، آسیب‌ دیدگی بسته‌ بندی در حین حمل‌ و نقل، مغایرت شرایط گارانتی با وب‌ سایت یا عدم تطابق محصول با محتوای عکس گالری باشد، مشخص کرده و آن‌ ها در بخش جعبه‌ باز با قیمتی پایین‌ تر از قیمت اصلی در اختیار خریدار قرار می‌دهد. حتی باز شدن پلمپ به‌ وسیله‌ مشتری هم مشمول همین طرح است یعنی حتی شما به‌ خاطر باز شدن پلمپ بسته‌ بندی یک محصول، می‌ توانید آن را ارزان‌ تر از هر جای دیگری بخرید.

به طور کلی این عنوان به تمام کالاهایی که به دلیل خاصی مرجوع می شوند اطلاق می شود. این محصولات ممکن است دچار مشکلاتی همچون : بسته بندی نامناسب و غیر مرتبط با کالا، وجود خط و خراش بر روی محصول، آسیب دیدگی ناشی از حمل و نقل، عدم تطابق کالا انتخابی از سوی مشتری با کالا ارسالی از سوی فروشگاه و یا باز شدن پلمپ محصول از طرف مشتری باشند.

شرایط و قوانین جعبه باز
کالاههای جعبه باز بعد از دریافت از مامور پست تا ۲۴ ساعت مهلت تست دارند و در صورت مشاهده ایراد کالا با کالایی دیگر با همان شرایط ذکر شده در سایت پس گرفته می شود و مبلغ به مشتری واریز می می شود و امکان جابجا به کالای دیگر هم در صورت مورد تایید مشتری جایگزین می شود.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*