گردونه شانس سیف کالا

جشنواره جوایز بی نهایت و دلچسب فروشگاه سیف کالا

  شانس خودتو امتحان کن

گردونه شانس سیف کالا چیه ؟

گردونه شانس سیف کالا ، یک بازی باحال هست که برای مشتریان عزیزمان تدارک دیده ایم ، شما علاوه بر اینکه یک بازی لذت بخش انجام میدین ، شانس خودتان را برای برنده شدن جوایز ارزنده از فروشگاه اینترنتی بزرگ سیف کالا امتحان میکنید ، فقط کافیست تا یک شماره تماس و ایمیل داشته باشید تا بتونید گردونه را به حرکت درآورده و از جوایز ارزنده آن بهره مند شوید .

در 3 مرحله ساده جوایز شگفت انگیزی برنده شوید

چطور تو بازی گردونه سیف کالا شرکت کنیم؟
 

1 - مشخصاتتون رو وارد کنید

نام کامل ، ایمیل و شماره همراهتون رو وارد کنید

 

2 - روی دکمه گردونه کلیک کنید

روی دکمه گردونه کلیک کنید تا شروع به چرخش کنه

 

3 - از جایزه خودتون لذت ببرید

کد تخفیف جایزه خودتون رو حتما یادداشت کنید

برنده شدن تو گردونه شانس سیف کالا خیلی سادس

کافیه ویدیوی زیر رو تماشا کنید

هر نفر فقط یک بار مجاز به شرکت در مسابقه گردونه شانس سیف کالا می باشد ، باید توجه کنید که جایزه فقط به حساب کاربری که منطبق با شماره موبایل و ایمیل مشتری باشد تعلق خواهد گرفت

اگر حساب کاربری از قبل در سیف کالا دارید ، با همان ایمیل و موبایلی که ثبت نام کرده اید ، درگردونه شرکت کنید ، اگر ندارید میتوانید در گردونه با ایمیل و موبایل دلخواه خود ثبت نام کنید و بعدا با همان مشخصات در سایت نیز ثبت نام نمایید . بعد از اینکه در گردونه برنده شدید ، کد تخفیف را یادداشت کنید ، بسته به نوع کد تخفیف شرایط متفاوتی وجود دارد :

  • اگر کد تخفیف شما  "حمل رایگان" باشد ، میتوانید در هنگامی که سفارشی در سیف کالا ثبت میکنید ، با وارد کردن کد تخفیف از ارسال رایگان بهره مند شوید .
  • اگر کد تخفیف شما "مبلغ ثابت" باشد ، برای مثال 50 هزار تومان ، میتوانید با وارد کردن کد تخفیف در فرایند سفارش ، به همان میزان تخفیف دریافت کنید .
  • اگر کد تخفیف شما " درصدی" باشد ، میتوانید به همان میزان به صورت درصدی در هنگام سفارش یک محصول تخفیف دریافت کنید .
  • و اگر کد تخفیف شما "محصول رایگان" باشد ، مثلا یک قهوه ساز برنده شده باشید ، با سفارش همان محصول ، میتوانید آن را رایگان از ما کادو بگیرید .

توجه : هر کد تخفیف فقط یک بار قابل استفده میباشد

اگر بعد از برنده شدن به هر دلیلی کد تخفیف خود را نتوانستید یادداشت کنید ، کد تخفیف به ایمیلی که با آن در مسابقه شرکت کرده اید ، ارسال شده است ، به ایمیل خود مراجعه نمایید .

وجود ایمیل برای شرکت در بازی ضرروی می باشد ، توجه داشته باشید که اگر ایمیل فیک یا اشتباهی وارد کنید ، هیچ جایزه ای به شما تعلق نخواهد گرفت ، در هنگام ثبت نام در سایت و خرید محصول ایمیل و شماره تماس شما نیاز به تایید خواهد داشت ، .

ما برای این بازی ده ها جایزه مشخص کرده ایم که کاملا به شما شانس شما بستگی دارد که کدام یک را در بازی برنده شوید ، گردونه روبروی هر جایزه ای ایستاد ، همان جایزه متعلق به شماست .