پخش عمده موکاپات ساده روگازی بندر گناوه

قهوه ساز محصولی بسیار مفید و کاربردی برای طرفداران پر و پاقرص قهوه است.قهوه خاصیت نشاط بخشی و ضد افسردگی دارد و به همین خاطر است که اغلب مردم دنیا از آن استفاده می کنند و جالب است که بدانید در قهوه ماده ای وجود دارد که باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان ها می شود. اما درست کردن قهوه نیاز به قهوه ساز مخصوص دارد ، به همین خاطر ما این بار قهوه ساز روگازی  را به شما همکار گرامی معرفی می کنیم.

توضیحات کالا

این مدل قهوه جوش، قهوه ساز حرارتی می باشد که در مدل تمام ساده روگازی عرضه شده برای تولید اسپرسو مناسب می باشد. دستگاه اسپرسو نه تنها مدت زمان دم کشیدن قهوه را کم می کند، بلکه قهوه بهتری نیز از آن به دست می آید! دم کردن سریع تر باعث می شود تا امکان استخراج موادی با کیفیت نامطلوب که در اثر استخراج بیش از حد قهوه وارد شده است وجود نداشته باشد. به دلیل خاصیت نشاط بخشی و ضد افسردگی ،رفع سردرد ، جلوگیری از پوسیدگی دندان و به دلیل دارا بودن اسید کلروژونیک، نوشیدن منظم قهوه خطر ابتلا به سرطان کبد را تا ۴۹ درصد و مصرف نامنظم قهوه می‌تواند خطر ابتلا به سرطان کبد را تا ۲۹ درصد کاهش دهد.

طرز استفاده از اسپرسو ساز روگازی :

مخزن زیرین دستگاه را تا قسمت ابتدایی سوپاپ ان با آب پر نمایید و سپس قسمت قیف مانند آن را با قهوه اسپرسو پر نمایید و با یک قاشق قهوه را فشرده سازید سپس قسمت بالایی را بر روی آن پیچ کرده و حالا بر روی شعله کوچک اجاق گاز گذاشته و سپس منتظر بمانید تا بخار آب از قسمت پایین با قهوه مخلوط شده و به قسمت بالایی بیاید سپس قهوه را در یک فنجان ریخته و با یک تکه شکلات بنوشید. شما هم اکنون میتوانید قهوه ساز های 1و2و3و6 کاپ را از فروشگاه بندر گناوه سیف کالا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه نمایید.

مشخصات محصول اسپرسو ساز روگازی :

  • جنس بدنه : آلومینیوم آلیاژی
  • عملکرد : روگازی
  • رنگ بندی : ندارد
  • سایز :  1-2-3-6 کاپ
  • مناسب برای مصارف خانگی
  • مناسب استفاده : بر روی شعله مستقیم
  • آماده کردن انواع قهوه _ اسپرسو _ فرانسه و …
نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*