جواب مثبت 3 بیمار مبتلا به کرونا در بوشهر

نمایش: 132
(0 رای)

جواب مثبت 3 بیمار مبتلا به کرونا در بوشهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بنا بر اعلام وزارت بهداشت ۳ مورد بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر تشخیص داده شد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی سیف کالا سعید کشمیری در گفت وگو با ایسنا عنوان کرد: از این تعداد ۲ نفر در بیمارستان شهید گنجی برازجان و یک نفر نیز در بیمارستان شهدای خلیج فارس آزمایش داده اند.

وی ادامه داد: ۲ بیمار که در بیمارستان برازجان بوده اند مرخص شده و الان در منزل تحت مراقبت هستند، و امروز نیز پس از اعلام پاسخ آزمایش همکاران ما مراجعه کرده و تمام اموزش های لازم نیز به آنان داده شده است.

این مسئول اظهار کرد: مورد بیمارستان شهدای خلیج فارس نیز از استان آلوده برگشته است که دو هفته به مدت درمان وی اضافه شده ولی الان حال عمومی خوبی دارد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هر سه نفر بیمار مبتلا به شاغل بوده و از استان های آلوده به بوشهر برگشته اند، یک نفر مامورین دو هفته ای داشته و دو نفر دیگر نیز ساکن استان های آلوده بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: نکته مثبت این که هنوز این چرخه در داخل استان ایجاد نشده و ما در ابتدای چرخه هستیم، خواهش من از مردم این است که اجازه ندهند این چرخه ایجاد شود و بیماری از یک نفر به نفر بعد منتقل شود.

کشمیری تاکید کرد: نکته کلیدی بهداشت دست است و هنگام خرید و یا مراجعه به اماکن مختلف این موضوع رعایت شود.

 رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت نیز ظهر امروز در نشست خبری با اعلام رسیدن کرونا به استان بوشهر از ابتلای قطعی ۳۵۱۳ نفر به کرونا در کشور خبر داد.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*