slide

فرماندار گناوه گفت: از مجموع جمعیت ۱۰۵ هزارنفری این شهرستان، ۶۸ هزار و ۶۷۵ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که یک هزار و ۷۹۴ از آنها رای اولی است.

غلامرضا مهرجو روز جمعه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: تعداد شعب اخذ رای در این شهرستان بلحاظ شرایط کرونایی و جلوگیری از تراکم جمعیت در برخی شعب  ۱۰ درصد نسبت به دوه قبل افزایش یافته است.

وی اظهارکرد: ۹۱ شعبه اخذ رای ثابت و سیار  برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در  این شهرستان درنظر گرفته شده‌است   که از این مجموع  ۶۸ شعبه در بخش مرکزی و  ۲۳ شعبه در  بخش ریگ ‌است.

فرماندار گناوه گفت: در کنار ۹۱ شعبه اخذ رای ریاست جمهوری، ۸۷ شعبه رای گیری  نیز برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: تعداد ۲ هزار نفر عوامل انسانی شامل هیات اجرایی، نظارت ، بازرسی و حفاظتی در این دوره از انتخابات مشارکت و همکاری دارند.

مهرجو افزود: برگه های تعرفه رای به اندازه مورد نیاز برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا تامین شده است.

رئیس هیات اجرایی انتخابات گناوه گفت: در شوراهای اسلامی شهر گناوه  ۵۳ نفر،  ریگ ۱۰  نفر و روستاهای شهرستان  ۲۰۱ نامزد پا به عرصه انتخابات این دوره گذاشته‌اند.

وی اضافه کرد: بنا به تاکید رئیس جمهوری، اصل بر حفظ جان و سلامت مردم برای ما دست اندرکاران مهم است و در این زمینه تدابیر لازم اتخاذ شده است تا بتوانیم  زمینه مشارکت حداکثری را در پای صندوق های رای مهیا کنیم.

فرماندار گناوه گفت: باتوجه به وضعیت هوایی و شرایط کرونایی منطقه برنامه ریزی لازم جهت حفظ سلامت دست اندرکاران و رای دهندگان  اخذ رای پیش بینی شده است.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*