• فنجان دوتایی قاشق دار سرامیکی فنجان دوتایی قاشق دار جنس این فنجان دوتایی از سرامیک بوده که دارای دو عدد قاشق از جنس پلاستیک می باشد. طراحی خلاقانه این محصول به گونه ای است که نظر هر مخاطب را به خود جلب کرده است. رنگی که برای این فنجان به کاربرده شده رنگ زرد نشانه شادابی است.

  37,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ماگ سرامیکی استارباکس با درب آینه ایوزن خالص : 410 گرم ابعاد : 8 *8 *14.5 سانتی متر جنس : سرامیککیفیت ساخت عالیطراحی زیبا و جذاب مناسب برای استفاده شخصی و هدیه

  55,000 تومان 75,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • ماگ باک سوخت میزان حرارت نوشیدنی بلکه ارتفاع آن در ماگ را هم نمایش می‌دهد. با این حساب تنها دیدن استوانه‌ مدرج روی ماگ کافیست تا وقت نوشیدن را متوجه شوید.

  55,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ماگ فنجان دوتایی قاشق دار سرامیکی استارباکس ماگ فنجان دوتایی قاشق دار  استارباکس جنس این فنجان دوتایی از سرامیک بوده که دارای دو عدد قاشق از می باشد. طراحی خلاقانه این محصول به گونه ای است که نظر هر مخاطب را به خود جلب کرده است.

  42,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  فرنچ پرس 350 میلی لیتر YI TIAN فرنچ پرس 350 میلی لیتر  YI TIAN بدنه پلاستیک پلی پروپیلن و جنس مخزن شیشه ای دارای فیلتر داخلی وسیله ای بسیار ساده و کاربردی است که با استفاده ازآن می توانید چای دمنوش قهوه و البته کف شیر درست کنید.

  68,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف