سیف کالا تولید کننده داخلی را حمایت می کند

صادرات

در پیش گرفتن راه صادرات، تنها روش برای استفاده بهینه از امکانات و استعدادهای کشور و خروج از رکود اقتصادی است. صادرات از نظر علمی وعملی درهمه کشورها مستلزم توسعه تجارت خارجی و روابط اقتصادی بین المللی است.هدف توسعه صادرات و روابط اقتصادی بین المللی کشورها، کمک گیری از این روابط برای توسعه اقتصادی، تحصیل رشد اقتصادی مداوم، بالا بردن سطح زندگی و رفاه مردم در شرایط اشتغال نزدیک به کامل و ثبات نسبی سطح قیمت ها و افزایش پول ملی است.

توسعه پایدار صادرات یکی از مهترین اهداف ملی در عرصه اقتصادی است.

محور اصلی توسعه آینده کشور متکی به رشد صادرات به ویژه افزایش سهم صادرات تولیدی و خدمات می باشد. این فرایند با توجه به روند جهانی شدن، مستلزم اقتصادی باز و برونگرا است. توسعه صادرات غیر نفتی باید بر پایه رشد مستمر صادرات محصولات تولیدی و خدمات، تداوم یافته انجام پذیرد.

سیف کالا با هدف ایجاد اشتغال و ورود ارز به کشور و افزایش محصولات تولیدی در امور صادرات اعم از بخشهای دولتی و خصوصی در زمینه های محصولات پتروشیمی، صنایع غذایی، فرش، صنایع دستی، مواد معدنی، آهن آلات، و مواد خشکبار آماده و غیره به کشورهای قاره آسیا و اروپا را دارد و آماده همکاری و خدمتگذاری به شما عزیزان می باشد.

 

ترخیص کالا واردات و صادرات از گمرک بندر گناوه توسط گروه تخصصی سیف کالا با کمترین هزینه و در کمترین زمان انجام می شود

در گمرک بندر گناوه مانند بیشتر گمرکات کشور اظهار کالا از طریق سامانه گمرکی انجام می شود برای این منظور باید عملیات کدینگ توسط صاحب کالا یا نماینده وی انجام داده شود که بعد از آن به راحتی می توان در هر نقطه از ایران که بود عملیات دور اظهاری از طریق اینترنت انجام داد و برای مراحل بعدی به گمرک مراجعه نمود که این باعث شده است از زمان ترخیص کالا کاسته شود .

ترخیص کار در صورتی که مسلط به فرایند انجام کار و قوانین و مقررات مربوطه باشد می تواند با مشکل کمتری کالا را از گمرک ترخیص نماید
تاجرانی که دغدغه ترخیص کالا در کمترین زمان را دارند سیف کالا با سال ها تجربه متخصصان در این امر را برای آنها محقق نموده است .

سیف کالا سرعت ، تعهد و صداقت را اصول کاری خود قرار داده و کلیه خدمات خود را در کوتاه ترین زمان با کم ترین هزینه ارائه می نماید .


واردات :
تمامی کالا های وارداتی شما اعم از: پوشاک ،لوازم خودرو و یدکی ،خودرو، لوازم خرازی، ورق های صنعتی ،کیف و کفش، مواد غذایی، ابزار و یراق، لوازم شبکه و رایانه، لوازم منزل و آشپزخانه،اسباب بازی،لوازم ورزشی، لوازم برقی، لوازم ارایشی و بهداشتی و غیره توسط مجموعه ما ترخیص می گردد .

برای درخواست خدمات لطفا پیام خود را با جزئیات دقیق ایمیل نمایید تا در اسرع وقت بعد از بررسی با شما تماس گرفته شود:

ترخیص کالا : سیف کالا

تلفن:  09176664997

ایمیل: cifkala@gmail.com