چای ساز 

 • چای ساز ووگاتی مدل VE-35 چای ساز وسیله ای است که برای دم کردن چای و گرم نگه داشتن آن استفاده می شود. چای ساز دارای یک قوری و کتری می باشد، کتری که به وسیله ی المنت داخلی گرم می شود و قوری که بر روی صفحه ی گرم نگهدارنده قرار می گیرد. 

  بیشتر
 • چای ساز پیرکس کنوود مدل KW-3366 چای ساز وسیله ای است که برای دم کردن چای و گرم نگه داشتن آن استفاده می شود. چای ساز دارای یک قوری و کتری می باشد، کتری که به وسیله ی المنت داخلی گرم می شود و قوری که بر روی صفحه ی گرم نگهدارنده قرار می گیرد. 

  بیشتر
 • چایی ساز مایر مدل MR-1944 چای ساز وسیله ای است که برای دم کردن چای و گرم نگه داشتن آن استفاده می شود. چای ساز دارای یک قوری و کتری می باشد، کتری که به وسیله ی المنت داخلی گرم می شود و قوری که بر روی صفحه ی گرم نگهدارنده قرار می گیرد. 

  بیشتر
 • کتری برقی المپیا مدل OE-44 کتری برقی کتری برقی المپیا مدل OE-44 جز محصولات برقی پر طرفدار هستند، چرا که امکان جوش آمدن فوری آب برای مصارف شخصی و مهمانی ها را فراهم می نماید.کتری برقی المپیا مدل OE-44 دارای بدنه تمام استیل ضد زنگ با دسته،درب و پایه پلاستیک مخصوص می باشد.

  بیشتر
 • کتری برقی استیل طرح دسینی DESSINI  کتری برقی استیل طرح دسینی مدل KD990 جز محصولات برقی پر طرفدار هستند، چرا که امکان جوش آمدن فوری آب برای مصارف شخصی و مهمانی ها را فراهم می نماید.  کتری برقی دسینی مدل KD990 دارای بدنه تمام استیل ضد زنگ با دسته،درب و پایه پلاستیک مخصوص می باشد.

  بیشتر
 • کتری برقی فوما مدل FU-997 Fuma Electric Kettle کتری برقی فوما مدل FU-997 محصولی است زیبا و کاربردی از شرکت نامبرده است که با ظرفیت 1.7 لیتر و توان مصرفی 2200 وات، همواره چای و آب داغ مورد نیاز شما را در آشپزخانه یا محل کارتان مهیا می سازد. کتری فوما مدل FU-997 از استیل ضد زنگ ساخته شده و بر روی بدنه آن نشانگر میزان آب مشاهده می شود 

  بیشتر
 • کتری برقی طرح تفال TEAFAELL کتری برقی طرح تفال از شکیل ترین و با کیفیت ترین کتری های برقی است. قسمت داخلی این کتری تمام استیل است و روکش بدنه آن ضد سوختگی و حرارت می باشد که جنس آن پلاستیکی بوده و در رنگ بندی های بسیار زیبا موجود است.

  بیشتر
 • کتری برقی طرح تفال  استیل TEAFAELL کتری برقی طرح تفال استیل TEAFAELL با توان 1800 وات و گنجایش 2 لیتر یک دستگاه مناسب برای مصارف خانگی است طراحی کتری به صورت بی سیم بوده و کتری را می توان با هر زاویه ای از 0 تا 360 درجه روی پایه مخصوص خود قرار داد.

  بیشتر
 • کتری برقی  استیل سانی Sunny کتری برقی استیل سانی Sunny با توان قدرتی 1800 وات از شکیل ترین و با کیفیت ترین کتری های برقی است. قسمت بیرونی این کتری تمام استیل است 

  بیشتر
 • کتری برقی استیل هایگر آلمان HAEGER کتری برقی هایگر آلمان HAEGER با توان قدرتی 2000 وات از شکیل ترین و با کیفیت ترین کتری های برقی است.  توان ٢٠٠٠ واتبدنه استيل زد زنگحجم ٢ ليترچرخش ٣٦٠ درجهخاموشي خودكار هنگام خالي بودن كتري و جوش آمدن آب

  بیشتر
 • چایساز دسینی مدل Dessini 8008 چایساز مدل 8008 یکی دیگر از چای ساز های جدید شرکت دسینی می باشد این چای ساز دارای توان 2200 می باشد که کتری و قوری این چای ساز به ترتیب دارای ظرفیت 2 لیتر و 1.2لیتر می باشد. 

  بیشتر
 • چای ساز دسینی مدل Dessini 9009 Tea Maker چای ساز دسینی Dessini 9009 Tea Maker با کیفیت بالا و دوام زیاد ظاهری شیک و زیبا به نمای آشپزانه شما می دهد. این چای ساز یک چای ساز افقی است یعنی کتری و قوری در راستای هم قرار دارند.این محصول دارای ظرفیت کتری استیل 2.0 و گنجایش قوری 1 تا 1.5 لیتر می باشد

  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف