با توجه به تعطیلی فروشگاه دوستان از طریق موبایل تماس نگیرند بدلیل اینکه رومینگ کشور عراق هزینه زیادی به شما تحمیل می شود شما از طریق شماره تلفن 09176664997 تلگرام در ارتباط باشید .

لیست محصولات این تولید کننده اینتکس

لیست مقایسه محصولات

انصراف
  • حلقه شنا بادی گرد دستگیره دار طرح چرخ از سری حلقه های شنا زیبا و محبوب اینتکس می باشد که در سال جاری روانه بازارهای جهانی شده است و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است . این حلقه شنا بادی دارای جنس بدنه وینیل می باشد که از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه برخوردار است و خیال شما را از بابت طول عمر این محصول به طور کلی راحت می نماید .

    بیشتر
  • قایق بادی اکسپلورر دو نفره کد ۵۸۳۳۱ اینتکس از جنس پی وی سی در رنگ نارنجی که این قایق نیز مانند دیگر مدل قایق های اینتکس با ۲ قسمت مجزا باد می شود که در صورت بروز حادثه یک قسمت قایق همیشه سالم بماند و بتواند شخص را بر روی آب نگه دارد .

    بیشتر
  • قایق بادی قایق بادی اینتکس از مواد PVC بسیار با کیفیتی تهیه شده است این محصول برای استفاده در آبهای خروشان و یا آرام ساخته شده است . قایق بادی  INTEX بسیار مناسب برای ماهیگیری و تفریح و سرگرمی برای استفاده در استخر ها و آب های خروشان و آرام می باشد .

    بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف