نماد اعتماد الکترونیکی

جدید فروش ویژه !

کتاب تاریخ شول حیاتداود

جدید

4

25,000 تومان

کتاب تاریخ شول حیات داود جدیدترین اثر علیرضا خلیفه زاده در فصل اول به پراکندگی جغرافیایی شول در ایران و جهان می پردازد. در فصل دوم به قوم ایرانی شول در طول تاریخ پنج هزارساله اخیر پرداخته شده است.

 • ضمانت 7 روز بازگشت کالا

  آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی سیف کالا است و سیف کالا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

 • تضمین اصالت محصول و رقابتی در سرار کشور

  تضمین اصالت محصول

  فروشگاه اینترنتی سیف کالا با هدف جلب اعتماد هر چه بیشتر مشتریان خود، تضمین می نماید که تمامی کالاهایی که در این سایت عرضه می شوند، کالاهای اصلی یا اورجینال  هستند 

 • ارسال سریع به سراسر کشور

  سیف کالا مفتخر است کالا های خریداری شده را در سریع ترین زمان ممکن به تمامی نقاط کشور عزیزمان ایران از طریق :

  1-از طریق پست 2- از طریق باربری 3-از طریق ترمینال اتوبوس - تعاونی ها 4-از طریق تیپاکس

 • پشتیبانی 24 ساعته

  پاسخگویی موثر به نیازها و جلب رضایت و خوشنودی مشتریان،ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود داشته باشیم.

تاریخ شول حیاتداود

کتاب تاریخ شول حیات داود جدیدترین اثر علیرضا خلیفه زاده در فصل اول به پراکندگی جغرافیایی شول در ایران و جهان می پردازد. در فصل دوم به قوم ایرانی شول در طول تاریخ پنج هزارساله اخیر پرداخته شده است.

در فصل سوم تاریخ شفاهی روستای شول از دهستان حیاتداود شهرستان گناوه بر اساس مصاحبه ها و تحقیقات میدانی با نظمی تاریخی آورده شده و در فصل چهارم بیش از ۱۳۰ سند تاریخی شول خوانده و تحلیل و بررسی شده که دو سند مربوطه به سال ۱۱۱۵دوره شاه سلطان حسین صفوی چند سند دوره زند و مابقی قاجار و پهلوی هستند.

فصل پنجم به طور گذرا به طوایف و خاندان های شولی و ساکن شول حیاتداود پرداخته شده است. چند ضمیمه از جمله ترجمه مقاله شولستان ولادیمیر مینورسکی در دانشنامه اسلام چاپ لیدن هلند و آمار درب شماری خانه های شول در دوره رضاشاه و... تصویر اسنادمهم برگزیده متن و عکس و چند شجره نامه . رونمایی این کتاب در ۲۶اسفند۹۴ مجتمع فرهنگی گناوه انجام شد.
امروز ۱۵آبان۱۳۹۵ شاهد انتشار کامل آن توسط انتشارات دریانورد هستیم.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

لطفا سوال یا نظر خود را بنویسید